Патріотичні стікерпаки – трендовий подарунок

від | 12 Травня 2022 | Новини, Натхнення

Друзі, вітаємо!

Тримаємо стрій, віримо в ЗСУ, підтримуємо вітчизняних виробників і даруємо вам приємні подаруночки.

Ми підібрали близько 3000 товарів українського виробництва, щоб у цей час ви могли купити їх в одному місці за декілька кліків. Це і дитячі товари, і побутова хімія, і косметика, і товари для домашніх улюбленців, вино, цукерки та багато іншого.

Вся інформація про акції з підтримки українських виробників «Сміливі за штрихкодом» в статті в блозі MAUDAUА сама акція – за посиланням на сайті

Обирайте та замовляйте, а в якості бонуса отримуйте патріотичні стікери від наших дизайнерів. Серед них нові символи сьогодення – паляниця, пес Патрон, легендарна «Мрія» та ще декілька цікавих наліпок.

Кожне замовлення з акційним товаром з 15.05.2022 до 31.05.2022 буде доповнено таким подарунком-стікерпаком.

Можна подумати, що дорослі вважають стікерпаки дитячою та підлітковою забавкою. А от і ні. Опитування Harris Poll показало, що більше 30% людей віком до 35 років із задоволенням використовують цифрові стікери у спілкуванні та паперові у повсякденному житті. Багато бізнесів підхопило цей тренд та пропонують клієнтам різні фірмові наліпки.

Найбільшою популярністю користуються гумористичні та іронічні стікери, або просто яскраві, цікаві і якісно виконані. Наразі до цього переліку додалися патріотичні стікери. Вони, в свою чергу, можуть включати в себе вищезгадані тематики або мікс тематик. Ми намалювали саме такий мікс і раді подарувати його вам.

Щодо цифрових стікерів все зрозуміло: вони замінюють тисячі слів. А навіщо ліпити щось на щось, якщо виробник і так продумав дизайн того щось, як Боженька? Воно то так, звісно. Але подивіться, скільки зараз людей з татуюванням. Вони теж були досконалі з самого початку, але душа забажала самовираження. Ви можете заперечити, що татуювання взагалі – дуже древня тема та задумано як обереги. Так, погодимося. Але сьогодні воно стало самовираженням, в більшості випадків. Так і зі стікерами-наліпками. Цікаво ж дивитися на серйозного ТОП-менеджера з серйозним ноутбуком, на якому наліплений пан Пес Патрон або представник тракторних військ. Відразу розумієш, що людина – це не тільки костюм!

А ще паперові стікери дуже любить малеча та підлітки. Мабуть, більшість батьків зі скрипінням серця дивиться на обклеєну тумбу, але радість дитини від такого «помічання території» – безцінна. Згадайте плакати з Брітні та Бекс Стріт Бойз у своєму віці.

Ну, а якщо ви – непохитний противник всіляких наліпок (віримо, є такі), то сусідська малеча їм завжди буде рада. Тільки не кажіть сусідам, що то ви подарували. А то раптом у них нова тумба 😉